Během školního roku 2025/2026 opět proběhnou tři tematická tvoření s rodiči… na podzim u Sluníček, během zimy u Včeliček a na jaře u Broučků. Podrobnosti dáme včas vědět 🙂
V listopadu 2024 proběhlo u Broučků první tvořivé odpoledne. Vyráběly se svícínky z podzimních přírodnin a k uvolněné „povídací“ náladě nechybělo ani kafíčko a něco na zub 🙂



V dubnu 2025 se konalo další tvořivé odpoledne s rodiči, tentokrát ve třídě Včeliček. Vyráběly se mističky z keramiky a opět nechyběla uvolněná a dobrá nálada 🙂




